Akhisar'ın Geleneksel Çağlak Festivali kapsamında düzenlenen yağlı güreş müsabakalarına AK Parti MKYK üyesi Sayın Mücahit Arınç da katıldı. Arınç, müsabakaları izleyerek güreşçilere destek verdi ve festival alanındaki vatandaşlarla bir araya geldi. Katılımından dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Arınç, etkinliklerin Akhisar'ın kültürel zenginliğini yaşatma açısından önemine vurgu yaptı.

Arınç’ın ikinci durağı,Akhisar İlçe Başkanlığı'nda düzenlenen istişare toplantısına da katılan Arınç, partinin gelecekteki hedeflerini ve stratejilerini değerlendirdi. Toplantıda teşkilat mensuplarının görüş ve önerilerini dinleyen Arınç, birlik ve beraberlik mesajı verdi ve partiye olan güçlü desteğin vurgulandığı ifadeler kullandı.

Arınç'ın programının son durağı, Taha Yılmaz ve Ezgi Çelenlioğlu'nun mutlu günüydü. Yılmaz ve Çelenlioğlu ailelerinin düğün törenine katılan Arınç, genç çiftin mutluluğuna ortak oldu ve yeni evliliklerine güzel dileklerde bulundu.

Ak Parti Mkyk Üyesi Mücahit Arınç, Akhisar'da Yoğun Program Gerçekleştirdi. (1)

Ak Parti Mkyk Üyesi Mücahit Arınç, Akhisar'da Yoğun Program Gerçekleştirdi. (2)

Akhisar'da kahreden ölüm! Arıza yapan kamyonun altında can verdi Akhisar'da kahreden ölüm! Arıza yapan kamyonun altında can verdi

Ak Parti Mkyk Üyesi Mücahit Arınç, Akhisar'da Yoğun Program Gerçekleştirdi. (3)

Kaynak: Haber Merkezi