• DOLAR 32,77 %1.53
  • EURO 35,14 %0.60
  • ALTIN 2.456,94 %2.76
  • BİST100 10.471 %0.76
  • BITCOIN 65.650 %-1.57
  • ETHERIUM 3.415 %-1.59
19°

Manisa'nın Sarıgöl ilçesinde 2009 yılında yayın hayatına başlayan Sarıgöl Gündem Gazetesi, ilkeli gazetecilik anlayışı ile 14 yıldır yayın hayatına devam ediyor. 
Gelişen teknoloji ve dijitalleşen dünya ortamında kendini geliştiren Sarıgöl Gündem Gazetesi dijital platformlara da yatırım yapıyor.
Bu anlamda Sarigolgundem.com, ise Sarıgöl Gündem Gazetesinin dijital platformdaki internet haber sitesidir. Sarıgöl Gündem olarak bulunmuş olduğumuz lokasyon ve gündeme dair gerçek ve tüzel kişilerin ilk haber alma adresi durumundadır.
 Yazılı, görsel ve dijital yayın maceralarımız ile hedef kitlemizi hızlı, doğru ve güvenilir haber ile buluşturup, okuyucu ve takipçilerimizi kamuoyu oluşturma noktasında çözüm ortağı olarak gören bir anlayış ile hareket etmekteyiz. Sarigolgundem.com 14 yıldır özel ve tüzel hiçbir kuruma ve partiye bağlı kalmadan objektif ve cesur ilkeli yayıncılık anlayışından taviz vermemektedir.
 2009 yılından bugüne çizgisini bozmadan tek hedefi kamuoyunu doğru bilgilendirmek ve kamuoyunun menfaatini korumak olan Sarigolgundem.com, her geçen gün daha geniş bir kitlenin sesi olma yolunda ilerlemektedir. Sarigolgundem.com gelişen teknolojiyi takip ederek, takipçilerine daha iyi ve hızlı bilgi aktarımı için çağın gereksinimlerine uygun olarak kendini geliştirmeye devam ediyor.  
Bünyesinde bulundurduğu muhabir, kamera, stüdyo, gazete ile yazılı ve görsel haber üretip elinde bulundurduğu yazılı ve dijital yayın platformları aracılığı ile kamuoyunu aydınlatma görevini başarılı bir şekilde devam etmektedir.