• DOLAR 33,09 %0.14
  • EURO 36,08 %0.15
  • ALTIN 2.560,84 %-0.02
  • BİST100 11.065 %0.37
  • BITCOIN 61.050 %3.47
  • ETHERIUM 3.263 %2.67
28°

Manisa'nın Sarıgöl ilçesinde 2009 yılında yayın hayatına başlayan Sarıgöl Gündem Gazetesi, ilkeli gazetecilik anlayışı ile 14 yıldır yayın hayatına devam ediyor. Gelişen teknoloji ve dijitalleşen dünya ortamında kendini geliştiren Manisa Aktif Haber, dijital platformlara da yatırım yapıyor.

Bu anlamda manisaaktifhaber.com, Manisa Aktif Haber'in dijital platformdaki internet haber sitesidir. Manisa Aktif Haber olarak bulunmuş olduğumuz lokasyon ve gündeme dair gerçek ve tüzel kişilerin ilk haber alma adresi durumundayız.

Yazılı, görsel ve dijital yayın maceralarımız ile hedef kitlemizi hızlı, doğru ve güvenilir haber ile buluşturup, okuyucu ve takipçilerimizi kamuoyu oluşturma noktasında çözüm ortağı olarak gören bir anlayış ile hareket etmekteyiz. Manisaaktifhaber.com 14 yıldır özel ve tüzel hiçbir kuruma ve partiye bağlı kalmadan objektif ve cesur ilkeli yayıncılık anlayışından taviz vermemektedir.

2009 yılından bugüne çizgisini bozmadan tek hedefi kamuoyunu doğru bilgilendirmek ve kamuoyunun menfaatini korumak olan manisaaktifhaber.com, her geçen gün daha geniş bir kitlenin sesi olma yolunda ilerlemektedir. Manisaaktifhaber.com gelişen teknolojiyi takip ederek, takipçilerine daha iyi ve hızlı bilgi aktarımı için çağın gereksinimlerine uygun olarak kendini geliştirmeye devam ediyor.

Bünyesinde bulundurduğu muhabir, kamera, stüdyo, gazete ile yazılı ve görsel haber üretip elinde bulundurduğu yazılı ve dijital yayın platformları aracılığı ile kamuoyunu aydınlatma görevini başarılı bir şekilde devam ettirmektedir.