Show TV'nin sevilen dizisi Bahar'ın hangi hastanede çekildiğini ve diğer çekim mekanlarını merak mı ediyorsunuz? İşte tüm detaylar! Bahar dizisiyle ilgili merak edilen tüm detayları öğrenmek için içeriğimizi okuyun.

Bahar dizisi nerede çekiliyor?

Bahar dizisi, MF Yapım’ın İstanbul’un değişik yerlerinde gerçekleştirdiği bir projedir. Dizinin çekimleri için şehrin çeşitli bölgeleri seçilmiştir. Beşiktaş, Galata, Beykoz, Nişantaşı gibi ilçeler, dizinin görselliğine katkıda bulunurken, seyircilere İstanbul’un farklı havalarını yaşatmaktadır.

Bahar Dizisi Hangi Hastanede Çekildi Bahar Dizisi Nerede Cekiliyor

Bahar dizisinin pek çok sahnesi İstanbul’un değişik noktalarında gerçekleştirilmektedir.

Arthdal Chronicles 2.sezon ne zaman Netflix'e gelecek? Arthdal Chronicles 2 sezon hangi platformda? Arthdal Chronicles 2.sezon ne zaman Netflix'e gelecek? Arthdal Chronicles 2 sezon hangi platformda?

Bahar dizisi hangi hastanede çekildi?

Bahar dizisinin hastane sahneleri Pendik'te bulunan özel bir hastanede çekildi. Dizide adı "Peran Vakıf Hastanesi" olarak geçen bu hastane gerçekte farklı bir isimle hizmet veriyor.

Bahar dizisi saat kaçta başlıyor?

Bahar dizisi her salı günleri saat 20.00'da başlamaktadır.

Bahar dizisinde, Baharın kızı ve oğlunu kimin canlşandırdığı merak konusu olmuş Bizde sizler için araştırdık...

Alisa Sezen Sever kimdir?

Alisa, 2006 yılında İstanbul’da doğmuş ve Yengeç burcuna sahiptir. Şu anda Ortaokul öğrencisidir. Layla Şirin Cast adlı ajansla çalışan Alisa, çeşitli dizi ve reklamlarda rol almıştır. LC Waikiki’nin bir koleksiyonunda da yer bulmuştur. Alisa, ilk olarak 6 yaşındayken Hayatımın Rolü dizisinde Ecenaz rolüyle kamera karşısına çıkmıştır.

Bahar Dizisi Hangi Hastanede Çekildi Bahar Dizisi Nerede Cekiliyor (2)

Daha sonra Evli ve Öfkeli dizisindeki performansıyla izleyicilerin beğenisini kazanmıştır. Alisa’nın son projesi ise 2018 yılında Show Tv’de yayınlanan Keşke Hiç Büyümeseydik dizisi olmuştur. Bu dizide Serpil rolünü üstlenmiş ve Burcu Kara’nın gençliğini canlandırmıştır.Şimdi ise Show Tv ekranlarında Bahar dizisinde, Bahar'ın kızı rolünü üstlenmektedir. 

Alisa Sezen Sever kaç yaşında?

Alisa , 2006 doğumlu olup şuan 18 yaşındadır.

Alisa Sezen Sever aslen nereli?

Genç oyuncu, doğma büyüme İstanbul'lu olarak bilinmektedir.

Alisa Sezen Sever oynadığı dizi ve filmler

 • Hayatımın Rolü – 2012
 • Kahşreli Palas – 2013
 • Muhteşem Yüzyıl – 2013
 • Fatih Harbiye– 2014
 • Böyle Bitmesin – 2015
 • Güllerin Savaşı – 2015
 • Evli ve Öfkeli  – 2015-2016
 • Sahipli – 2017
 • Keşke Hiç Büyümeseydik – 2018
 • Tozkoparan İskender  – 2021
 • Sipahi  – 2022-2023
 • Bahar - 2024 

Alisa Sezen Sever  sevgilisi var mı?

18 yaşındaki güzel oyuncu Alisa'nın sevgilisi olup olmadığı hakkında bir bilgi yoktur. Fakat 14 Şubat Sevgililer Gününde instagram'da paylaştığı fotoğraf ile sevgilisinin olduğunu duyurdu.

Demirhan Demircioğlu kimdir?

İstanbul’da 1993 yılında doğan Demirhan Demircioğlu, 31 yaşında bir oyuncudur. Boyu 1,80’dir ve üniversite mezunudur. Demirhan Demircioğlu hem oyunculuk hem de müzikle ilgilenmektedir.Reklam filmleriyle 2018 yılından beri oyunculuk yapan Demirhan Demircioğlu, 2020 yılında Hekimoğlu dizisinde Kerem rolüyle ilk dizi deneyimini gerçekleştirmiştir.

Bahar Dizisi Hangi Hastanede Çekildi Bahar Dizisi Nerede Cekiliyor (3)

2022 yılında İçimizdeki Ateş dizisinde Mert Karaman’ı oynamıştır. 2023 yılında Barbaros Hayreddin dizisinde rol almıştır. Oyunculuğa yeni projelerle devam etmektedir. Şuanda Bahar dizisinde, Bahar'ın oğlu rolünü canlandırmaktadır.

Bahar dizisi hikayesi

Kaynak: Haber Merkezi