Galatasaray'ın sevilen futbolcusu ve A Milli futbol takımımızın parlayan yıldızı Barış Alper Yılmaz'ın Galatasaray'ın voleybolcusu İlkin Aydın'la adını sıkça duymaya başladık.  Barış Alper ile İlkin Aydın sevgili mi? Detaylar haberimizde...

Barış Alper Yılmaz Sevgilisi kim?

Galatasaraylı futbolcu Barış Alper ile İlkin Aydın'ın sevgili olup olmadığı araştırılıyor. Barış Alper Yılmaz'ın sevgilisi Galatasaray'da oynayan voleybolcu İlkin Aydın olduğu iddia ediliyor. İlkin Aydın İlkin Aydın, Ankara doğumlu olmasına karşın, kökleri Karadeniz bölgesine dayanmakta.

Barış Alper Yılmaz Sevgilisi Kim Barış Alper Ile İlkin Aydın Sevgili Mi (1)

Genç yaşta spor alanında kendini kanıtlamış olan İlkin Aydın, 23 yaşındayken, 5 Ağustos 2017 tarihinde futbol kariyerine yeni bir sayfa açarak Galatasaray kulübü ile üç yıllık bir anlaşma imzaladı. Yetenekli sporcu, takımı tarafından büyük bir potansiyel olarak görüldüğünden, sözleşmesi sona erdiğinde kulüp tarafından yenilenmiş ve böylece Galatasaray ile olan bağını sürdürdü.

Barış Alper Yılmaz Sevgilisi Kim Barış Alper Ile İlkin Aydın Sevgili Mi (2)

BYD Manisa’da nerede fabrika kuracak? BYD Manisa’da nerede fabrika kuracak?

2017 yılından itibaren sarı-kırmızılı formayı giyen İlkin Aydın, takımındaki başarılı performansının yanı sıra milli takımda da gösterdiği üstün performanslarla uluslararası alanda adından söz ettirmeyi başardı. Özellikle A Milli Takım forması altında 2018 ve 2022 yıllarında Akdeniz Oyunları’na katılımı ve 2021 yılında Avrupa Kadınlar Voleybol Şampiyonası ile FIVB Voleybol Kadınlar Uluslar Ligi’nde sergilediği etkileyici oyunlarla, milli gururumuz olmuş ve ülkemizin spor tarihinde önemli bir yer edindi.

Barış Alper Yılmaz sevgilisi kim? Barış Alper ile İlkin Aydın sevgili mi?

Galatasaray'da yılın sporcusu ödülünde bir araya gelen ikili fanlar tarafından oldukça dikkat çekti. Galatasaraylı taraftarlar çifti oldukça yakıştırsada ikili arasında arkadaşlıktan öte bir durum olmadığı öğrenildi. 

Barış Alper Yılmaz'ın Yağmur Tanrısevsin ve Melisa Döngel ile ismi anılsa da bu iki ünlü isim alakaları olmadığını kendisini tanımadıklarını söyledi. Barış Alper Yılmaz'ın sevgilisinin kim olduğu halen bilinmiyor.

Kaynak: Haber Merkezi