Manisa'da Elektrik Kesintileri Çileye Döndü! Manisa'da Elektrik Kesintileri Çileye Döndü!

İş birliği mesajlarının verildiği ziyarette, ortak projelerin olduğu her iki belediyeninde Manisalılara hizmet etmek için var gücüyle çalışacağı söylenildi.

A W235969 03

Manisa bu yıl ilkleri gerçekleştirdi

Başkan Durbay'a iade-i ziyarette bulunan Ferdi Zeyrek "Ne güzel bir mutluluk buralarda böyle ziyaretlerde bulunmak. Tabi burada hepimizin birlikteliği sonucunda kazanılmış bir başarı var. 75 yıllık bir özlem. Manisa bu yıl çok şükür ilkleri gerçekleştirdi. İlk genel başkanımız, ilk kadın belediye başkanımız, 75 yıl sonra ilk kez kazanılmış belediyeler. Bu başarımızın daim olması için el ele kol kola yürüyeceğiz. Vatandaşlarımızın emanetini, kimseyi mahcup etmeden, en iyi şekilde temsil edeceğiz. Ortak projelerimiz olacak. 5 yıl sonra da alnımızın akıyla görev sürelerimizi tamamlayacağız. Tekrardan tebrik eder, başarılarınızın devamını dilerim." diye konuştu.

El ele kol kola yürüyeceğiz!

Elimizden gelenin en iyisini yapacağız

Başkan Durbay Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Ferdi Zeyrek'i makamında ağırlamaktan duydukları memnuniyetini dile getirerek şöyle konuştu: "Belediyemizde Büyükşehir Belediye Başkanımızı ağırlamak bizim için büyük bir mutluluk. Yıllardır birlikte siyaset yaptığımız bir ağabeyimizi, büyükşehir belediye başkanı olarak ağırlamak ise ayrı bir gurur. Manisa için iş birliğimiz her zaman devam edecek. Elimizden gelenin en iyisini yapacağımıza hiç şüphemiz yok. Varlığınız bize mutluluk ve gurur verdiği kadar rahatlık da veriyor. Sizin gibi bir büyükşehir belediye başkanımızın olması, onun desteğini görmek bizi rahatlatıyor. İyi ki varsınız. Tekrardan hoş geldiniz"

El ele kol kola yürüyeceğiz!

Kaynak: İHA