Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, CHP Turgutlu İlçe Başkanı Hasan Ayma, Kadın kolları Başkanı Berrin Zünbülcan Tosunoğlu, Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Solmaz ve meclis üyelerini Başkan Zeyrek'in misafiri oldu.

Gerçekleşen ziyarette,CHP İl Başkanı İlksen Özalper de konuk olarak yer aldı. Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, Zeyrek'in adına gerçekleştirdiği fidan bağışı sertifikasını sundu. Başkan Zeyrek hediyeyi kabul ederken, çok değerli bir hediye olduğu ifade ederek,"Umarım orman yangınlarını bir daha yaşamayız ve bu fidanlardan daha çok dikeriz” dedi.

“Birliğimiz bütünlüğümüz bize bu başarıyı kazandırdı”

Seçim döneminin güzel geçtiğini ifade eden Zeyrek,"Burada olan herkesin çok büyük emeği var. Bu koltuklarda oturuyorsak örgütümüzün emeği katkısı sayesindedir. Birliğimiz bütünlüğümüz bize bu başarıyı kazandırdı. 2028’de de inşallah taçlanacak ve o zaman tam bir anlam kazanacak. 75 yıl sonra gelen bir başarı Manisa merkez özelinde. Herkes çok özlemiş, biz de çok özledik. Bu başarıyı pekiştirmek lazım, çok çalışmak lazım. Bunun bilinciyle adaletli, hakkaniyetli, adil ve ulaşılabilir bir başkanlık sergileyeceğiz. İnşallah 5 yılımız da bu şekilde geçecek. Vatandaşlarımızın emanet ettiği bu koltuğu en iyi şekilde temsil edeceğiz”dedi.

“Üzerimize düşeni yapıyoruz”

Ziyarette Turgutlu Belediye Başkanı Çetin,"İnşallah bu söylediğiniz temenniler gerçekleştir ki arzuladığımız büyük hedefe hep birlikte ulaşırız. Bu doğrultuda da biz hem ilçemizde üzerimize düşeni yapıyoruz hem de Büyükşehirle ilgili olan kısımda bize üstlenilen rolleri başarıyla gerçekleştirdiğimizi düşünüyoruz” dedi.

“Birlikte güzel işlere imza atacağız”


CHP Turgutlu İlçe Başkanı Hasan Ayma ise, “Gerek Çetin Başkan, gerek siz, gerek de örgütümüz ciddi bir çalışma gerçekleştirdi. Semeresini aldığımızı düşünüyoruz. Genel Başkanımız, sizin ve Çetin başkanın söylediği gibi bu bir fırsat. Bu fırsatı zafere çevirdiğimiz zaman çok daha mutlu olacağız. Bizler de hem örgüt olarak, meclis üyelerimizle belediye başkanlarımız ve sizle birlikte güzel işlere imza atacağız. Zaten bunun emareleri görülmeye başlandı. Sözlerinizi yerine getirmenizle ilgili halkın içerisinde dolaştığımız zaman çok olumlu tepkiler alıyoruz”  ifadelerini kullandı.

Manisa'da baba oğul kavgası karakolda bitti Manisa'da baba oğul kavgası karakolda bitti

Başkan Zeyrek'e Ziyaret (2)

Başkan Zeyrek'e Ziyaret (1)

Kaynak: İHA