Bu akşam sinema severlerin de beklediği dizilerden biri olan Beyaz Gökyüzü (White Sky) filmi Beyaz Tv ekranlarında yayınlanacak. Sizler için Beyaz Gökyüzü (White Sky) filminin konusu nedir? Oyuncuları kim? Ne zaman çekildi? Detaylı bir şekilde araştırdık. Keyifli okumalar...

Beyaz Gökyüzü (White Sky) filminin konusu nedir?

Bir grup kampçıyı uzak bir ormanda tuhaf bir uzaylı istilası mahsur bırakır ve onlar hayatta kalmayı ve saklanmayı denemektedir.

Hayal bile edemeyeceğimiz bir durumla karşı karşıya kalan üç kampçı, harika bir maceranın içine sürüklenirler. Bir gece kamp yapmak için gittikleri uzak bir ormanda, beklenmedik bir şekilde tuhaf bir uzaylı istilasıyla karşılaşır ve hayatları altüst olur.

Beyaz Gökyüzü (White Sky) filminin konusu nedir Oyuncuları kim Ne zaman çekildi (2)

Gerçeklikten uzak gibi görünen bu uzaylı istilası, üç kampçıyı şaşırtır ve dehşete düşürür. Etraflarındaki her şey değişir ve bu durumda hayatta kalmak için sadece birbirlerine güvenmeleri gerektiğini anlarlar.

Beyaz Gökyüzü (White Sky) filminin konusu nedir Oyuncuları kim Ne zaman çekildi (4)

Ancak ormanda saklanmak ve hayatta kalmak hiç de kolay değildir. Tuhaf uzaylılar sürekli olarak etraflarını sarar ve onları bulmak için her türlü yolunu denerler. Kampçılar da kurnazlıkla ve zekalarını kullanarak bu tehlikeli durumdan sağ çıkmaya çabalarlar.

Doğal güzelliklerle dolu bu uzak ormanda hayatta kalmak mücadelesi verirken, kampçılar aynı zamanda birbirlerini daha iyi tanımaya başlarlar. Zorlu koşullar altında dayanışma ve işbirliği içinde hareket ederek, birlikte bu zorlu deneyimi atlatmaya çalışırlar.

Beyaz Gökyüzü (White Sky) filminin konusu nedir Oyuncuları kim Ne zaman çekildi (3)

Ama ne olursa olsun, umutlarını kaybetmezler ve her zaman bir çıkış yolu ararlar. Onlar için her şeyin normale dönebileceğine veya en azından daha iyi olabileceğine inanır ve mücadelelerini sürdürürler.

Uzaylıların etkisinden kurtulmak ve gerçek dünyalarına dönmek için ellerinden gelen her şeyi yaparlar. Hayatta kalmak için birçok zorluğa göğüs gererler, ancak hiçbir şey onları durduramaz. Kararlılıkla ve cesaretle, uzaylı istilasının üstesinden gelmeye çalışır ve sonunda zaferi yakalamaya çalışırlar.

Beyaz Gökyüzü (White Sky) filmi fragmanı

Beyaz Gökyüzü (White Sky) filmi oyuncuları ve karakterleri

  • Makenna Guyler - Sienna
  • Natalie Martins - Hailey
  • Nicole Katherine Riddell - Altered
  • Ade Dim - Liam
  • Jordan Mcfarlane - Josh
  • Monika Gergelova
  • Malcolm Winter - Altered
  • Danielle Shurey - Altered
  • Maria Collings
  • Adele Teague - Altered

Beyaz Gökyüzü (White Sky) filmi ne zaman çekildi?

Film 2020 yılında çekilmiştir.

Beyaz Gökyüzü (White Sky) filmi yönetmeni kim?

Yönetmen Adam Wilson'dur.