Hacıosmanoğlu'ndan federasyona istifalar çağrısı: "Yarından tezi yok!" Hacıosmanoğlu'ndan federasyona istifalar çağrısı: "Yarından tezi yok!"

Çukurca Kaymakamlığı ve Belediyesi tarafından organize edilen festival, 27 Haziran'da başladı ve doğaseverleri, sporcuları ve fotoğraf sanatçılarını bir araya getirdi. Festival programında yamaç paraşütü, dağcılık, kaya tırmanışı gösterisi, rafting gösterisi ve voleybol turnuvası gibi birçok etkinlik yer aldı.

Çukurca'da adrenalin dolu Off-Road gösterisi-1

Heyecan doruktaydı! İlçe merkezindeki Bayraktepe Yolunda 5 aracın katılımıyla gerçekleştirilen off-road gösterisi, izleyenleri nefessiz bıraktı. Hakkari Valisi Ali Çelik, Çukurca Kaymakamı Mert Kumcu ve Belediye Başkanı Nazmi Demir de bu heyecana ortak oldu ve yarış araçlarını bizzat sürerek gösteriye katıldı.

Çukurca'da adrenalin dolu Off-Road gösterisi

Festival kapsamında düzenlenen diğer etkinlikler de büyük ilgi gördü. Doğa severler, Çukurca'nın eşsiz doğasını keşfederken, sporcular da çeşitli branşlarda mücadele etti. Fotoğraf sanatçıları ise objektiflerine Çukurca'nın güzel manzaralarını ve renkli anlarını kaydetti.

Kaynak: İHA