Yüzündeki kırışıklıklardan şikayetçi olan Mahmut Tuncer, estetik doktorunun kapısını çaldı. Tüm yüz gençleştirme (YouLift) işlemi uygulanan ünlü türkücü, 10 yaş gençleşti. Tuncer, operasyonun ardından ilk kez Magazin D haber Müdürü Asiye Acar'a konuştu.

Mahmut Tuncer'in Açıklamaları

“Türkiye’de genelde kadınlar estetik yaptırıyor. Erkekler yaptırınca tuhaf karşılanıyor. Hele bir de Türk halk müziği sanatçısı olunca tamamen işler değişiyor. İnsanın vücudunu ev gibi görmeleri lazım. Evin herhangi bir duvarında aksaklık olunca yaptırmaz mısın, mecbur yaptıracaksın. Gözüne kötü geliyorsa yaptırmak lazım.

Bıçak altına yatmadım, iğne ile tedavi uyguladılar. Aslında eşimi götürdük, belki de o beni tezgaha düşürdü. Doktor ‘Abi önce senden başlayalım’ dedi. Görenler ‘gözaltın şişmiş aldırsan mı’ diyordu. Ben de bıçaktan hoşlanmam ama bir şeyler yaptırdık.”

Operasyon sonrası kimi Erol Evgin’e benzetti, ‘Çok yakışmış’ dediler. Ivana geleceği görmüş, insan kendine bakmak zorunda.”

Estetikli Ünlüler Kervanına Katılan Mahmut Tuncer 1

Deniz Uğur Kimdir? Kaç Yaşında? Eski Eşi Kim? Oğlunun Hastalığı Nedir? Deniz Uğur Kimdir? Kaç Yaşında? Eski Eşi Kim? Oğlunun Hastalığı Nedir?

“BU İŞİN DOĞUSU, BATISI YOK!”

‘Erkek yaptırır mı, Doğu erkeği yaptırır mı’ diyorlar. Artık dünyada doğu-batı yok. Kendini iyi hissetmek isteyen yaptırsın. Ben sadece iğne yaptırdım, 15 gün sonra tekrar gideceğim sonra da yaptırma taraftarı değilim. Gökhan ile Rafet’i gördüm, Rafet biraz değişmiş. Aşırıya kaçmamak lazım.”

Mahmut Tuncer'in Estetik Yolculuğu:

  • Yüz gençleştirme (YouLift)
  • İğneli dolgu uygulamaları

Mahmut Tuncer'in Estetik Ameliyatına Tepkiler

Sosyal medyada Mahmut Tuncer'in estetik ameliyatına dair farklı yorumlar yapıldı. Bazı kullanıcılar Tuncer'in yeni halini beğenirken, bazı kullanıcılar da doğal görünümünü özlediklerini dile getirdi.

Mahmut Tuncer'in Estetik Ameliyatıyla İlgili Notlar:

  • Mahmut Tuncer, estetik ameliyatının ardından oldukça mutlu olduğunu ve kendisini 10 yaş daha genç hissettiğini söyledi.
  • Tuncer, estetik ameliyat yaptırmayı düşünenlere tavsiyelerde bulunarak, iyi bir araştırma yaptıktan sonra, güvenilir bir doktora başvurmanın önemini vurguladı.
  • Tuncer, aşırıya kaçmadan, doğal görünümü korumaya özen göstermenin önemli olduğunu da sözlerine ekledi.
Kaynak: Haber Merkezi