TRT 1 ekranlarında izleyicisiyle buluşan "Gönül Dağı" dizisinde büyük bir merak konusu doğdu: Elif karakterinin dizide olup olmadığı. Her bölümü büyük bir ilgiyle takip edilen "Gönül Dağı"nın yeni sezon çekimleri başlarken, dizide zaman atlaması yaşanacağı öğrenildi. "Elif" karakterine hayat veren başarılı oyuncu Zümre Meğreli'nin akıbeti merakla bekleniyor. Peki, Gönül Dağı'nda Elif karakteri neden yok? Zümre Meğreli, Gönül Dağı dizisinden ayrıldı mı ve eğer ayrıldıysa neden?

Gönül Dağı: Bozkırın Sıcaklığında Bir Anadolu Masalı

Bozkırın sıcaklığını yansıtan bir Anadolu masalıdır Gönül Dağı. Sapsarı toprakların, dile gelen efsanelerin ve unutulmaz aşkların öyküsünü barındırır. Bu, bozkırda büyük hayaller kuran Anadolu çocuklarının, tüm engellere rağmen umutla peşinden koştukları hayallerin hikayesidir. Dizi, “Bozkırın kalemi” olarak bilinen Mustafa Çiftçi'nin henüz gün yüzüne çıkmamış öykülerinden esinlenerek hazırlandı. Görselliğiyle izleyenlerin memleket özlemini dindirecek bir şölen vaat ediyor.

Başrollerde Berk Atan ve Gülsüm Ali İlhan'ın yer aldığı bu dizi, şirin bir kasabada, bozkırın tam ortasında, geleneklerine bağlı, sevecen ve sıcakkanlı Anadolu insanının yaşamını yansıtıyor. Efsaneler, gelenekler, şehirlerin karmaşasında unutulan değerler ve hayatın gerçekleri... Tüm bu duygular, bozkırın özgür ruhunu simgeleyen Yılki Atları'nın huzurunda izleyicilere sunuluyor.

"Sevdiklerine kavuşamayan aşıklara, savurduğu taşlarla kol kanat geren Gönül Dağı..." Diziyi izlerken, duygularınızı derinden hissedecek ve gönülden bağlanacaksınız.

Gönül Dağı Elif ayrıldı mı 2023 Zümre Meğreli diziden neden ayrıldı (1)

Gönül Dağı Dizisinin Çekim Yeri Neresidir?

Gönül Dağı'nın büyüleyici sahneleri, Eskişehir’in Sivrihisar ilçesinin benzersiz atmosferinde hayat buluyor.

Wanda Nara'nın sevgilisi kim? Rapçi L Gante kimdir? Wanda Nara'nın sevgilisi kim? Rapçi L Gante kimdir?

Zümre Meğreli kimdir?

1998 yılında Ankara’da doğan Zümre Meğreli, tiyatro eğitimini Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü’nde tamamladı. Tiyatro oyunculuğunun yanında 2020 yılında Gönül Dağı dizisinde Hemşire Elif rolüyle de dikkat çekti. Ankara’da başladığı eğitim hayatını liseye kadar sürdüren Zümre Meğreli, hem sahnede hem de ekranda başarılı bir oyunculuk sergiledi.

Gönül Dağı Elif ayrıldı mı? 2024 Zümre Meğreli diziden neden ayrıldı?

Evet, "Gönül Dağı" dizisinde Elif karakterini canlandıran Zümre Meğreli, diziden ayrıldı. Bu ayrılık, dizinin hayranları arasında üzüntü ve şaşkınlık yarattı. Zümre Meğreli'nin diziden ayrılma nedeni hakkında resmi bir açıklama yapılmadı, ancak oyuncunun farklı projelere yönelmek istemesi gibi kişisel ve kariyer odaklı sebepler olabileceği düşünülüyor.

Kaynak: Haber-Hatice Zeybek