Türk futbolunun önemli isimlerinden Hakan Çalhanoğlu'nun özel hayatı, medyanın ve hayranlarının sıkça merak ettiği konular arasında yer alıyor. Son dönemde, Hakan Çalhanoğlu'nun boşandığına dair iddialar gündeme geldi. Peki, bu iddialar ne kadar doğru?

Gediz Elektrik Kimin? Ceyhan Saldanlı Kimdir? Gediz Elektrik Kimin? Ceyhan Saldanlı Kimdir?

Hakan Çalhanoğlu evli mi eşi kim?

Hakan Çalhanoğlu, 2017 yılında çocukluk aşkı Sinem Gündoğdu ile dünya evine girdi. Çiftin, 2019 yılında bir kız çocukları dünyaya geldi. Evlilikleri boyunca zaman zaman medyada yer alan çift, genellikle özel hayatlarını gözlerden uzak yaşamayı tercih etti.

Boşanma Süreci

2021 yılında, Hakan Çalhanoğlu ve Sinem Gündoğdu'nun boşanma kararı aldıkları yönünde haberler ortaya çıktı. Ancak, çift bir süre sonra barıştı ve evliliklerine devam etme kararı aldı. Bu süreçte, Hakan Çalhanoğlu ve eşi, sosyal medya hesaplarından birlikte olduklarını gösteren paylaşımlarda bulundular ve boşanma iddialarını yalanladılar.

Hakan Çalhanoğlu Ve Eşi

Güncel Durum

Hakan Çalhanoğlu ve Sinem Gündoğdu'nun evliliği, 2024 yılı itibariyle devam etmektedir. Çift, zaman zaman aileleriyle ilgili fotoğraflar paylaşarak mutlu bir aile tablosu çizmektedir. Boşanma iddialarının ardından gelen bu süreçte, çiftin ilişkilerini daha da güçlendirdiği görülmektedir.

Hakan Çalhanoğlu Kimdir?

Hakan Çalhanoğlu, 8 Şubat 1994 tarihinde Almanya'nın Mannheim kentinde doğdu. Futbol kariyerine Karlsruher SC altyapısında başlayan Çalhanoğlu, daha sonra Hamburg ve Bayer Leverkusen formalarını giydi. 2017 yılında Milan'a transfer olan yıldız futbolcu, 2021 yılında Inter Milan'a geçiş yaptı. Çalhanoğlu, aynı zamanda Türk Milli Takımı'nın da önemli oyuncularından biridir.

Sinem Gündoğdu Kimdir?

Sinem Gündoğdu, Hakan Çalhanoğlu ile çocukluk yıllarından beri tanışmaktadır. Evlilikleri boyunca medyada fazla yer almak istemeyen Gündoğdu, genellikle aile yaşamına odaklanmıştır. Kızlarıyla birlikte zaman geçirmeyi seven Sinem Gündoğdu, sosyal medya hesaplarından da ailesine dair anıları paylaşmaktadır.

Kaynak: Haber Merkezi