Hafta boyunca çeşitli etkinliklere  ev sahipliği yapan Halk Eğitim Merkezi, Final programında ritim konserine yer verdi. Yunusemre HEM kurs eğiticileri ve kursiyerleri tarafından oluşturulan ritim grubu, müzik yönetmeni TRT Ritim Sanatçısı Turan Mamay şefliğinde 2 aylık çalışmanın ardından ilk konserini gerçekleştirdi.

Hayat Boyu Öğrenme Haftası'nın finali ritim şovla taçlandı!

Konsere Yunusemre İlçe Milli Eğitim Müdürü Yıldıray Demirtaş, Yunusemre Belediye Başkanı Semih Balaban'ın eşi Serap Balaban, Yunusemre ilçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Emel Bayer ve Özgür Yıldız, Yunusemre Halk Eğitim Merkezi Müdürü Ayşen Oğuz ve çok sayıda kursiyer ve vatandaş katıldı.

Hayat Boyu Öğrenme Haftası'nın finali ritim şovla taçlandı!

Turan Mamay ve 60 kişilik ritim grubu, çeşitli bölgelerden birbirinden güzel eserleri seslendirdi. Şarkılara eşlik eden vatandaşlardan bazıları yerinde duramayarak oynarken, Yunusemre İlçe Milli Eğitim Müdürü Yıldıray Demirtaş, ritim şov eşliğinde muhteşem bir konser izlediklerini belirterek emeği geçen herkese teşekkür etti.

Uzmanından Kurban Bayramı'nda beslenme önerileri Uzmanından Kurban Bayramı'nda beslenme önerileri

A W223023 06

Yunusemre Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Ayşen Oğuz ise, Hayat Boyu Öğrenme Haftası'nda çeşitli programlar düzenlediklerini, finali ise böyle güzel bir konserle taçlandırdıklarını ifade etti. Oğuz, ritim grubunda kurs öğreticileri ve kursiyerlerin yer aldığını belirterek, destek olan herkese teşekkür etti.

Hayat Boyu Öğrenme Haftası'nın finali ritim şovla taçlandı!

Kaynak: İHA