Yoğun yağışın ardından mahalleye ulaşımda güçlük çeken vatandaşlar için Kırkağaç Belediyesi ekipleri tarafından yapılan çalışmaları inceleyen Başkan Dönmez, "Hacet Mahallemizde sağanak yağış sonrası dağdan mahalle içine gelen molozlarla yollarımız kapanmıştı. Belediyemiz ekipleri gece geç saatlere kadar çalışarak yolları açtı ve mahalle sakinlerinin ulaşımını sağladı. Vatandaşlarımızın mağduriyet yaşamaması için Kırkağaç Belediyesi olarak yapılması gereken her şeyi yapacağız." dedi.
Başkan Dönmez ayrıca, vatandaşlara yağmurlu havalarda dikkatli olmaları ve herhangi bir acil durumla karşılaşmaları halinde 112 Acil Yardım Hattı'nı aramaları konusunda uyarıda bulundu.