Kırkağaçlı vatandaşlar bu sene sadece  kurbanlık koyunlara değil, büyükbaş hayvanalarda yoğun ilgi  gösteriyor.   Kırkağaç'ın Çatlıca Mahallesinde kurulan hayvan pazarında, vatandaşların danalara ilgi göstermesi satıcıları memnun etti.

Tam 20 yıldır bu sektörde iş yapan Arif Göktaş,  bu sene kurbanlık danaları 15 bin TL'den satışa sundukları duyurdu. Kurban bayramı öncesinde vatandaşların yoğun ilgisinden dolayı oldukça memnun olduğunu ifade etti.

Göktaş " Bu yıl kurbanlık danalara olan gösterilen ilgi bizleri sevindiriyor. Her yıl olduğu gibi bu yılda vatandaşlarımız kurbanlıklarımıza yoğun bir talep gösterdiler. Çok uygun fiyatlarla danalarımızı satışa sunduk. Dana alan vatandaşlarımız için büyük kolaylıklar sağlıyoruz. Kurbanlıklarımızı 15 bin TL'den başlayan hisse fiyatlarıyla satıyoruz. Kurbanlık dana alan vatandaşlarımız Arif Göktaş Besicilik alanında bulunan kesim yerimizde hisse edildikten sonra temiz bir şekilde etlerini alıyorlar. Bekleme sıkıntısı olmadan, hijyenik bir ortamda zaman kaybetmeden, uğraşmadan etlerine kavuşacak olan vatandaşlarımız da bu durumdan oldukça memnun oluyorlar. Artık vakit yaklaşıyor. Henüz kurbanlık almayan vatandaşlarımızı mutlaka yerimize bekliyoruz” dedi.

Kırkağaç'ta Kurban Pazarına Yoğun Ilgi! (2)

Kırkağaç'ta Kurban Pazarına Yoğun Ilgi! (3)

CNBC-E Yayın Akışı 12 Haziran 2024 CNBC-E Yayın Akışı 12 Haziran 2024

Kırkağaç'ta Kurban Pazarına Yoğun Ilgi! (4)

Kaynak: İHA