Yurt çapında 1 milyonun üzerinde öğrencinin katılacağı LGS merkezi sınavı pazar günü gerçekleştirilecek. Manisalı öğrencilerin daha iyi bir gelecek için ter dökeceği LGS öncesinde, Manisa Büyükşehir Belediyesi, Başkan Ferdi Zeyrek önderliğinde öğrenci ve velilerinin yanında olacak. Sınav saatlerinde Manisa Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı ekipleri, kent merkezinde Şehitler Ortaokulu, Manisa Lisesi, Murat Germen Ortaokulu, Görgülüler Ortaokulu, Hasan Türek Anadolu Lisesi ve Borsa İstanbul Mesleki ve Teknik Anadolu lisesinde sınava girecek öğrencilere ve ailelerine çay, kahve, su ve limonata ikramında bulunacak.

Başkan Zeyrek öğrencilere başarılar diledi, vatandaşları uyardı
Geleceğimizin teminatı çocukların her zaman yanında olacaklarını dile getiren Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Mimar Ferdi Zeyrek, “Sınava girecek olan tüm öğrencilere başarılar diliyorum. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımız, geleceklerine yön verecek olan LGS’ye 1 yıl boyunca büyük bir azim ve özveri ile hazırlandılar. Bu sınavı en güzel şekilde atlatarak, emeklerinin karşılığını alacaklarına yürekten inanıyorum. Pazar günü gerçekleştirilecek olan sınav esnasında vatandaşlarımızın da çocuklarımız için hassasiyet göstermesini rica ediyorum. Araçlarıyla seyir halinde olan Manisalıların korna çalmamalarını, inşaatlarda gürültüye neden olacak faaliyetlerde bulunulmamasını ve tüm vatandaşlarımızın bu duruma özen göstermesine rica ediyorum” ifadelerini kullandı.

Manisa Şehir Hastanesi bir başarıya daha imza attı Manisa Şehir Hastanesi bir başarıya daha imza attı

Yurt Çapında 1 Milyonun Üzerinde Öğrencinin Katılacağı Lgs Merkezi Sınavı Pazar Günü Gerçekleştirilecek. Manisalı Öğrencilerin Daha Iyi Bir Gelecek Için Ter Dökeceği Lgs Öncesinde, Manisa Büyükşeh (2)

Kaynak: İHA