Salihli'de kanlı gece
Kirveli Mahallesi Avar Caddesi üzerinde bulunan Y.Ç.'nin (54) işlettiği kahvehaneye E.E. (37) isimli şahıs otomatik av tüfeğiyle ateş açtı. Saldırıda kahvehanede bulunan müşterilerden 3 kişi yaralandı.
Yaralılardan biri ağır
İhbar üzerine olay yerine sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. Yaralılara ilk müdahaleyi yapan sağlık ekipleri, 3 kişiyi de ambulanslarla hastaneye kaldırdı. Yaralılardan 1'inin hayati tehlikesinin olduğu öğrenildi.
Saldırgan yakalandı
Silahlı saldırıyı düzenleyen E.E., olay yerine gelen polis ekipleri tarafından yakalanarak gözaltına alındı.
Polis olayla ilgili inceleme başlattı
Haber: Serkan Özcan
Editör: Tuba Aldemir