Fenerbahçe Maurits Kjaergaard transfer edecek mi? Maurits Kjaergaard kimdir nereli ve kaç yaşında? Fenerbahçe Maurits Kjaergaard transfer edecek mi? Maurits Kjaergaard kimdir nereli ve kaç yaşında?

EURO 2024 Avrupa Futbol Şampiyonasında F Grubundan ikinci olarak çıkma başarısı gösteren milli takımımız son 16 turuna yükselmeyi başarmıştı. Son 16 turunda turnuvanın güçlü takımlarından olan Avusturya ile karşı karşıya gelecek olan milli takımımıza tüm Türkiye'den tam destek gitmeye devam ediyor. 

Türkiye'nin dört bir yanından belediyeler meydanlara kurduğu dev ekranlar ile tüm halkı milli heyecanı beraber yaşamasını sağlıyor. Turgutlu Belediyesi'de bu heyecanı tüm Turgutlu halkını birlikte yaşaması adına 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Alanı'na dev ekran kurma kararı aldı.

2 Temmuz Salı günü saat 22.00'da başlayacak maç için hazırlıkların yapıldığını Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın şu sözlerle duyurdu, Milli maç heyecanını hep birlikte yaşayacağız. Umarım bu heyecan ve coşku güzel bir galibiyetle taçlanır. Şimdiden bizim çocuklara yürekten başarılar diliyorum.

Milli takımımız bu turu geçerse çeyrek finalde Hollanda-Romanya maçının galibi ile oynayacak.

Manisa'da Milli Maç Heyecanı Dev Ekranda Yaşanacak 11

Kaynak: İHA