Yunusemre Belediyespor'un milli judocusu Irmak Ceylin Güçtekin, Türkiye için önemli bir başarıya imza attı.Karadağ'ın Podgorica kentinde gerçekleşen şampiyonada ülkemizi başarıyla temsil eden milli judocu, tüm rakiplerini yenmeyi başararak altın madalya kazandı. Irmak +70 kiloda gösterdiği başarı ile Manisa'nın gururu olmaya başardı. 

İlkay Gündoğan eşi Sara Arfaoui kimdir? Nereli ve kaç yaşında? Sara Arfaoui ne iş yapıyor? İlkay Gündoğan eşi Sara Arfaoui kimdir? Nereli ve kaç yaşında? Sara Arfaoui ne iş yapıyor?

Öte yandan,Türkiye Ümit Milli Judo Mix Takımı yarışmalarada gösterdiği başarılar ile şampiyon olmayı başardılar. Böylellikle manisalı judocular eve çiftte madalya ile dönmeyi başarmış oldu. 

Irmak Ceylin Güçtekin, Manisa'ya çift altın madalya ile dönebildikleri için mutlu olduğu ifade etti.  Manisalı Güçtekin bir sonra ki hedefinin Avrupa ve Dünya Şampiyonlarında madalya kazanmak olduğunuda ekledi.

Yunusemre Belediyespor Asbaşkan ve Basın Sözcüsü Engin Uzun Sporcuyu ve antrenörlerini tebrik etti ve yardımlarından dolayı Yunusemre Belediye Başkanı Semnih Balabana teşekkür etmeyi unutmadı.

Manisalı Judocu Balkan Şampiyonu Oldu (1)

Kaynak: İHA