Manisalı gazi 15 Temmuz gecesi yaşadıklarını anlattı Manisalı gazi 15 Temmuz gecesi yaşadıklarını anlattı

Ökkeş Eğribayat, Fenerbahçe'nin genç kalecisi İrfan Can Eğribayat'ın babasıdır. 1971 yılında doğan Ökkeş Eğribayat, bir süredir kanserle mücadele ediyordu. 53 yaşındaki Ökkeş Eğribayat, bir süredir tedavi gördüğü  Adana Şehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.  Aslen Kahramanmaraşlı olan Ökkeş Eğribayat'ın İrfan Can ve Sema adında iki çocuğu bulunuyor. Eğribayat hasta olmadan önce taksicilik işiyle meşguldü. 

Acı haberi İrfan Can Eğribayat verdi. Eğribayat sosyal medya platformunda yaptığı açıklamada;

Canımız Babamı Ökkeş Eğribayat'ı kaybettik, maalesef kanserle verdiğimiz mücadeleyi kazanamadık. Babamız merhum Ökkeş Eğribayat'ı  İkindi namazına müteakip Adana Kabasakal Mezarlığı'nda toprağa vereceğiz. Sevenlerini duyurulur.''ifadelerini kullandı.

İrfan Can Eğribayat Cenze Duyrusu

Fenerbahçe Spor Kulübüde taziye mesajı yayınladı. Kulüpten yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi.

Başın sağ olsun İrfan Can Eğribayat

Kalecimiz İrfan Can Eğribayat’ın değerli babası Ökkeş Eğribayat’ın vefat ettiği haberini büyük bir üzüntü ile öğrenmiş bulunmaktayız. Merhum Ökkeş Eğribayat’a Allah’tan rahmet; İrfan Can Eğribayat başta olmak üzere tüm Eğribayat Ailesi’ne, yakınlarına ve sevenlerine başsağlığı dileriz.

Eğribayat'ın cenazesi Adana'da ikindi namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardında Kabasakal Mezarlığı'nda toprağa verildi.

Ökkeş Eğribayat Cenaze-1

Muhabir: Hatice Zeybek