Trafik polis memuru Cemalcan Ev, 29 Haziran tarihinde Kocaeli'nde polis otosuyla göreve giderken D-100 Karayolu'nda kaza yaparak ağır yaralandı. Kazada aldığı yaralar nedeniyle Kocaeli Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılan Ev, tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak şehit oldu. Ev için önce Kocaeli'nde tören düzenlendi. Törenin ardından şehidin cenazesi uçakla memleketi Ordu'ya gönderildi. Ordu'da da karşılama töreninin ardından cenazesi Gölköy ilçesine götürüldü.

Ordulu Polis Memuru Cemalcan Ev son yolculuğuna uğurlandı

Şehit polis memuru Cemalcan Ev için Gölköy Belediye Meydanı'nda ikindi namazını müteakip cenaze töreni düzenlendi. Törenin ardından şehit Ev, Kale Mahallesi'nde defnedildi. Törene Ordu Valisi Muammer Erol, AK Parti ve MHP Ordu milletvekilleri, İl Emniyet Müdürü, İl Jandarma Komutanı, Büyükşehir Belediye Başkanvekili, ilçe belediye başkanları, polis memurları, mesai arkadaşları, şehit yakınları ve çok sayıda kişi katıldı.

Manisa'da Trafo Patlamalarına  Dur Durak Gelmiyor: Turgutlu'da Paniğe Yol Açan Patlama! Manisa'da Trafo Patlamalarına Dur Durak Gelmiyor: Turgutlu'da Paniğe Yol Açan Patlama!

A W237154 02

Şehidin annesi Meral Ev'in, oğlunun tabutuna sarılarak defalarca fotoğrafını öpmesi yürekleri burktu.

Ordulu Polis Memuru Cemalcan Ev son yolculuğuna uğurlandı

Kaynak: İHA