Reynmen olarak bilinen Yusuf Aktaş, Emire Cansu Kurtaran ile ilişkisinde önemli bir adım attı. Kurtaran, aldığı evlilik teklifini büyük bir sevinçle “Hayatımın ilk ve son aşkına ‘evet’ dedim” ifadesiyle sosyal medyada duyurdu. Peki, Reynmen'in sevgilisi Emire Cansu Kurtaran kimdir? Detaylar haberimizde...

Emire Cansu Kurtaran kimdir?

Emire Cansu Kurtaran, Türkiye güzellik yarışması Miss Turkey 2017’de finale kalmış bir modeldir ve aynı zamanda psikoloji eğitimi almış bir psikologdur. İngiltere’deki bir üniversitede psikoloji okumuş olan Kurtaran, medya tarafından ilgiyle izlenen şarkıcı Reynmen’in kız arkadaşıdır. İkili, mutlu ilişkilerini sosyal medya üzerinden yaptıkları gönderilerle hayranlarıyla paylaşmaktadır.

Reynmen'in Sevgilisi Emire Cansu Kurtaran Kimdir Kaç Yaşında Aslen Nereli

Reynmen'den evlilik teklifi geldi!

“Reynmen” olarak tanınan Yusuf Aktaş, uzun zamandır birlikte olduğu Emire Cansu Kurtalan ile evlenme yolunda önemli bir adım attı. Sosyal medya üzerinden paylaştığı fotoğraflarla Kurtalan’a yaptığı evlenme teklifini takipçileriyle paylaştı. Çiftin bu özel anları, takipçileri tarafından çok sayıda beğeni ve “Mutluluklar”, “Hayırlı olsun” şeklinde yorumlarla karşılandı.

Reynmen'in Sevgilisi Emire Cansu Kurtaran Kimdir Kaç Yaşında Aslen Nereli (1)

"Aile varken bazı şeyler daha iyi olabilir''

Geçen sene Defne Samyeli’nin şovuna konuk olan tanınmış kişi, aile kurma arzusunu şu sözlerle dile getirmişti: “Yakın bir zamanda bir ailem olmasını çok istiyorum. Aile olunca her şey daha güzel olabilir. Yapabildiğim kadar çok çocuk sahibi olmayı umuyorum.”

Reynmen'in Sevgilisi Emire Cansu Kurtaran Kimdir Kaç Yaşında Aslen Nereli (3)

Emire Cansu Kurtaran kaç yaşında?

1996 doğumlu olan Emire Cansu Kurtaran 28 yaşındadır.

Samet Akaydın Aslen Nereli? Evli mi? Eşi kim? Samet Akaydın Aslen Nereli? Evli mi? Eşi kim?

Emire Cansu Kurtaran aslen nereli?

Cansu Kurtaran aslen Bursalı'dır.

Kaynak: Haber Merkezi