İki otomobil çarpıştı: 4 yaralı İki otomobil çarpıştı: 4 yaralı

 Salihli'de OSB bölgesinde  Salihli İlçe Jandarma Komutanlığı, Merkez Karakol Komutanlığına bağlı olarak görev yapacak Jandarma Asayiş Noktası kuruldu.

Jandarma Asayiş Noktası ile bölgede meydana gelebilecek olaylara  anında müdahale  gerçekleştirilebilecek.

Salihli Belediye Başkanı Mazlum Nurlu ,Jandarma Asayiş Nokta'nın Salihli Organize Sanayi Bölgesine hayrılı olmasını dileyerek."Organize Sanayi Bölgemizin asayişi ve huzurunu temin açısından yapılan bu güzel çalışmayı büyük bir memnuniyetle karşıladığımı ifade ediyorum. Burada görev yapan arkadaşlarımıza kazasız belasız hayırlı görevler temenni ediyorum” dedi.

Vali Ünlü ise,  yeni kurulan karakolun, bölgedeki güvenlik ihtiyacını karşılayabilmek için  modern imkanlarla ve en üst seviyede tasarlandığını dile getirerek," Bu karakol, suç ve suçlularla mücadelede önemli bir rol üstlenecektir. Salihli İlçe Jandarma Komutanlığı'na bağlı olarak, günlük dört personel ile görev yapacak olan Salihli OSB Jandarma Asayiş Noktası, OSB'de meydana gelebilecek asayiş olayları, iş kazaları ve diğer olaylara anında müdahale edebilecektir. Bu noktada, jandarma teşkilatımızın teknolojik altyapısı ve eğitimli personeli ile hizmet vereceği bu yeni asayiş noktası, iş dünyasının huzur içinde çalışabilmesi için önemli bir güvence olacaktır. Bölgede faaliyet gösteren sanayicilerimiz ve çalışanlarımız, jandarma teşkilatımızın sağladığı güvenlik hizmetleri sayesinde daha güvenli ve verimli bir çalışma ortamına sahip olacaktır. Jandarma teşkilatımızın, ülkemizin dört bir yanında olduğu gibi burada da özveri ve kararlılıkla görev yapacağına inancım tamdır. Salihli OSB Jandarma Asayiş Noktası'nın bölgemize hayırlı olmasını diliyor, emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Bu vesileyle, jandarma personelimize görevlerinde başarılar diliyorum.”dedi.

Gerçekleşen açılışa,  Vali Enver Ünlü başta olmak üzere, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Zafer Tombul, Salihli Kaymakamı Mehmet Kamil Sağlam, Salihli Belediye Başkanı Mazlum Nurlu, Salihli Cumhuriyet Başsavcı Vekili Furkan Kağan Yüksek, Salihli Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İbrahim Yüksel, Manisa İl Jandarma Komutan Yardımcıları Albay Ali Rıza Gümüş ve Albay İlker Özcan, Salihli İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Doğukan Karaaslan, Salihli İlçe Emniyet Müdür Vekili Mesut Laleoğlu, siyasi parti temsilcileri ile davetliler katılım sağladı.

Manisa'da 9 Yaşındaki Kız Taciz Edildi Şüpheli Yakalandı! (7)

Manisa'da 9 Yaşındaki Kız Taciz Edildi Şüpheli Yakalandı! (8)

Manisa'da 9 Yaşındaki Kız Taciz Edildi Şüpheli Yakalandı! (9)

Manisa'da 9 Yaşındaki Kız Taciz Edildi Şüpheli Yakalandı! (10) 

Kaynak: iHA