Kulübün basın sözcüsü Suat Gündoğan’ın katıldığı imza töreninde, Kadir Karış ile 3 yıllık, Caner Cengiz ile 2 yıllık ve Aykut Çolakoğlu ile 2 yıllık sözleşmeler imzalandı. Törende konuşan Gündoğan, “Kadir Karış, Caner Cengiz ve Aykut Çolakoğlu’nun kulübümüze önemli hizmetlerde bulunacağına inanıyoruz. Kendileri, hem saha içindeki yetenekleri hem de profesyonellikleri ile takımımıza büyük katkı sağlayacak. Şanlı formamız altında üstün başarılar elde etmelerini temenni ediyoruz. Yeni transferlerimize hoş geldin diyor ve üstün başarılar diliyoruz. Taraftarlarımızın desteğiyle birlikte daha büyük başarılara imza atmayı amaçlıyoruz,” dedi.

Aa52B643 E0Cb 4B05 A655 3A1B5800Dc6E

Soma Spor Kulübü Başkanı Mustafa Aydın yaptığı açıklamada, “Yeni transferler takımımızın gücüne güç katacaktır. Yeni sezonda taraftarlarımızın desteğiyle büyük başarılar elde etmeyi hedefliyoruz. Yeni oyuncularımızın kulübümüzün hedeflerine ulaşmasında büyük rol oynayacaklarına inanıyoruz. Soma Spor, her zaman olduğu gibi sahada mücadeleci ve başarılı bir ekip olacaktır. Ayrıca kulüp yönetimdeki arkadaşlarımıza gayretli çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum. Soma Spor yönetim ekibiyle, futbolcularıyla ve taraftarlarıyla güzel bir sezon geçirecek.” şeklinde konuştu.

19Dd708D 71D9 4A0D Bed8 Af291Ed3B7Bb

Manisa'da orman yangınında destek ekip arttırıldı! Manisa'da orman yangınında destek ekip arttırıldı!

Yeni transferlerle birlikte Soma Spor, önümüzdeki sezona iddialı bir şekilde hazırlanıyor ve taraftarlarına büyük umutlar vadediyor.

5F2837Cf Eb4B 49Ce 97Cb 0Bac1Faac950

Kaynak: Erdinç Alkan