Turgutluspor, transferin son gününde 3 yeni oyuncu ile güçlendi. Sezon sonuna kadar sözleşmesi olan Yiğit Utku Gök, Özgür Ortaç ve Mert Denizli, stoper ve defans mevkilerinde takıma katkı sağlayacak. Turgutluspor, bu 3 oyuncu ile resmi sözleşme imzaladığını duyurdu.

Turgutluspor, transferin son gününde 3 yeni oyuncu ile kadrosunu güçlendirdi. Sezon sonuna kadar Turgutluspor forması giyecek olan Yiğit Utku Gök, Özgür Ortaç ve Mert Denizli, defans ve stoper mevkilerinde deneyimli isimler. Yiğit Utku Gök daha önce Adana Demirspor’da oynarken, Özgür Ortaç Modafen, Gümüşhanespor ve Adıyaman FK takımlarında forma giydi. Mert Denizli ise Bucaspor, Manisa FK ve Ayvalıkgücü Belediyespor’da görev yaptı. Turgutluspor kulüp binasında gerçekleşen imza töreninde Kulüp Başkanı Gökhan Akın, Başkan Yardımcısı Ercan Hızal ve Sportif Direktör Sadullah Erarslan da hazır bulundu.

“Geleceğe yatırım yapıyoruz”
Yiğit Utku Gök, Özgür Ortaç ve Mert Denizli’nin gelecek vadettiğini ifade eden Turgutluspor Başkanı Gökhan Akın, “Yiğit Utku Gök, 2 sezon formamızı giymiş tecrübeli ve genç bir oyuncu. Özgür Ortaç ve Mert Denizli’de genç yaşlarına rağmen hem başarılı hem de gelecek vadeden oyuncular. Biz hem bu sezonun hem de gelecek yılların takımını kuruyoruz. Bu üç oyuncuyu kadromuza kattığımız için mutluyuz. Takımımıza katkı sağlayacaklarından hiç şüphem yok. Kendilerine Turgutluspor formasıyla başarılar diliyorum. Anlaşma her iki taraf içinde hayırlı ve uğurlu olsun” dedi.