Adana’nın Seyhan ilçesine bağlı Kocavezir Mahallesi’nde öğle saatlerinde bir kadın öldürüldü ve üç kişi yaralandı. Cinayetin detayları ortaya çıktı ve saldırının kıskançlık nedeniyle gerçekleştiği anlaşıldı. Mardin'de öğretmen olarak görev yapan Hatice Ç., uzman çavuş olarak görev yapan kocası Gökhan Ç. ve kardeşi damadı Murat Akdöker ile birlikte araçla Güney Kuşak Bulvarı'ndan geçerken aralarında tartışma çıktı.

Tartışmanın kavgaya dönüşmesinin ardından uzman çavuş silah çekerek Murat Akdöker'i vurdu. Ardından kaçan eşi Hatice Ç.'nin peşinden ateş ederek onu da yaraladı. Olay sırasında yoldan geçen iki kişi de silahtan yaralandı.

Polis ekipleriyle çatışıp vuruldu, yaralı olarak kaçtı

Olayı gören vatandaşlar durumu polise bildirdi. Olay yerine gelen polis ekipleri ile Gökhan Ç. arasında çatışma çıktı. Çatışmada polis aracı kurşunlanırken yaralı haldeki Gökhan Ç. polislerden kaçmayı başardı. Hayatını kaybeden Hatice Ç'nin daha önce Gökhan Ç. hakkında şikayetçi olduğu ve uzaklaştırma kararı aldırdığı öğrenildi. 

Polis ekipleri Gökhan Ç.'yi yakalamak için çalışma başlattı. 

Manisa'da uyuşturucu operasyonu: binlerce uyuşturucu madde ele geçirildi! Manisa'da uyuşturucu operasyonu: binlerce uyuşturucu madde ele geçirildi!

Uzman çavuş dehşet saçtı! 1 ölü 3 yaralı

Uzman çavuş dehşet saçtı! 1 ölü 3 yaralı

A W235858 03

Kaynak: İHA