Manisa Milletvekili ve AK Parti Grup Başkanvekili Bahadır Yenişehirlioğlu Akhisar'da bakım ve yenileme çalışmaları devam eden spor kompleksi hakkında sosyal medya hesabından önemli açıklamalarda bulundu.

Yenişehirlioğlu 12. ve 13. dönem Manisa Milletvekili olan amcası Nahit Yenişehirlioğlu döneminde Akhisar'a yapılan yapılan kompleksin bakım ve onarım çalışmalarının yüzde 70'inin tamamlandığı belirtti.

Spor kompleksinin bakım onarımının en kısa sürede bitirileceğini aktaran Yenişehirlioğlu'nun açıklamalarının tamamı ise şu şekilde;

TBMM 12. ve 13. Dönem Manisa Milletvekilliği döneminde rahmetli amcam Nahit Yenişehirlioğlu’nun #Akhisar’ımıza kazandırdığı Spor Kompleksi’nin yenilenmesi için bir süredir yakından takip ettiğim çalışmalar tamamlanmak üzere.

Akhisar Spor Kompleksi’nin bakım ve onarımında önemli aşamalar kaydedilmiş süreç %70 oranında tamamlanmıştır.

Manisa'da uyuşturucu operasyonu: binlerce uyuşturucu madde ele geçirildi! Manisa'da uyuşturucu operasyonu: binlerce uyuşturucu madde ele geçirildi!

Kapsamı; 550 kişilik tribün, çevre düzenlemesi, aydınlatma, tartan koşu pisti ve bisiklet yolu olan Tribün ve Çevre Düzenlemesi işi 16 Şubat 2023 tarihinde tamamlanmıştı.
 
Güçlendirme ve güçlendirme sonrası onarım ile idari bina ikmal işi ve çevre düzeni yapılması ve Kapalı spor salonumuzun dış cephe yenileme işlerinin ihale süreci devam ediyor.

En kısa sürede ilçemizi, gençlerimizi ve hemşehrilerimizi daha fonksiyonel bir Spor Kompleksi ile buluşturacak olmaktan dolayı heyecanlı; bu projenin yenilenme sürecine katkı sağlama imkanı bulduğum için gururlu ve mutluyum.

Akhisar’ımıza hayırlı olsun.

Whatsapp Image 2024 07 02 At 13.47.46

Yenişehirlioğlu'ndan Spor Kompleksi Açıklaması!-66

Yenişehirlioğlu'ndan Spor Kompleksi Açıklaması!-55

Yenişehirlioğlu'ndan Spor Kompleksi Açıklaması!-44

Whatsapp Image 2024 07 02 At 13.47.43

Whatsapp Image 2024 07 02 At 13.47.42 (1)

Yenişehirlioğlu'ndan Spor Kompleksi Açıklaması!-11

Kaynak: Haber Merkezi