Borsa hesabınızı görememenizin nedenleri ve çözümleri hakkında size bilgi vermek isterim. Borsa hesabınızı Ziraat Bankası’nın mobil uygulaması, internet şubesi veya Ziraat Trader gibi kanallardan takip edebilirsiniz. Ancak bazı durumlarda borsa hesabınız görünmeyebilir. Ziraat yatırım hesabı neden gözükmüyor? Ziraat yatırım hesabı görünmeme sorunu çözümü gibi soruların cevabı haberimiz detayında.

Ziraat yatırım hesabı neden gözükmüyor?

Uygulamayı veya internet sitesini yeniden başlatın. Bu basit adım sorunu çözebilir.
Uygulamanızın veya internet tarayıcınızın son sürümünü kullandığınızdan emin olun. Güncel olmayan sürümler uyumluluk sorunlarına neden olabilir.
Borsa hesabınıza para yatırma veya alma işlemi yaptıysanız, paranın hesabınıza geçmesi biraz zaman alabilir. Hafta sonu veya mesai saatleri dışında para transferi yaptıysanız, paranın hesabınıza ulaşması ertesi iş gününü bekleyebilir.
Para gönderen kişinin IBAN numaranızı doğru yazdığından emin olun. Yanlış IBAN numarası girilmesi halinde paranın başka bir hesaba gidebileceğini unutmayın.
Borsa hesabınızda herhangi bir bloke, kısıtlama veya iptal olup olmadığını kontrol edin. Borsa hesabınızın kullanımını engelleyen bir durum varsa, bunu bankanızla görüşerek çözmeniz gerekebilir.
Sorun devam ederse, Ziraat Bankası’nın müşteri hizmetleri numarası olan 0 850 22 22 979’u arayabilir veya size en yakın şubeye gidebilirsiniz.