Çağatay Ulusoy ile Duygu Sarışın'ın bir dargın bir barışık yürüttükleri 6 yıllık aşkları sona ermişti.Ayrılık sonrası magazin gündemine Çağatay Ulusoy ile kendisinden 14 yaş büyük Ece Sükan'ın aşk iddiası damga vurdu.Ancak ikilinin ilişkisi pek uzun sürmedi.Son dönemde oldukça popüler olan "Terzi" dizisi, yakışıklı oyuncu Çağatay Ulusoy'un adını  sıkça duyurmasını sağladı.Eski sevgili oldukları bilinen Çağatay Ulusoy ve Berrak Tüzünataç'ın sevişme sahnesi diziye adeta damga vurdu.Peki Çağatay Ulusoy kiminle sevgili? Çağatay Ulusoy Berrak Tüzünataç sevgili mi?

Çağatay Ulusoy ve Ece Sükan ayrıldı!!!

ece sükan çağatay ulusoy

Terzi dizisinin başrol oyuncuları Çağatay Ulusoy ve Ece Sükan, aşk iddialarını yalanlasalar da, ayrılık haberleriyle gündeme geldiler. İkilinin sosyal medyada birbirlerini takip etmeyi bırakması ve farklı tatillere çıkmaları, ayrılık dedikodularını doğruladı.

Çağatay Ulusoy, ocak ayında Duygu Sarışın ile yedi yıllık ilişkisini bitirdikten sonra, rol arkadaşı Ece Sükan ile yakınlaşmıştı. Sükan ise uzun süredir yalnızdı. Nisan ayında bir mekanda samimi görüntüler veren ve daha sonra Marmaris’e tatile gittikleri iddia edilen ikili, son olarak geçtiğimiz ay bir partiye birlikte katıldılar.

Ancak her seferinde ilişkilerini reddetmeye devam ettiler ve medyanın ilgisiyle başa çıkmaya çalıştılar. Görünüşe göre, set arkadaşlıkları daha derin bir ilişkiye dönüşse de, sonunda ayrılık kaçınılmaz oldu.

Ece Sükan ve Çağatay Ulusoy’un birlikte rol aldığı dizi sona erdikten sonra aralarındaki ilişkinin zayıfladığı ve sonunda tamamen bittiği söylentileri dolaşmaya başladı.

CNBC-E Yayın Akışı 12 Haziran 2024 CNBC-E Yayın Akışı 12 Haziran 2024

Çiftin ayrılık nedeni ise henüz bilinmiyor. Ancak bazı kaynaklara göre, yaş farkı ve karakter uyumsuzluğu ikilinin arasını açmış olabilir.

Çağatay Ulusoy ve Ece Sükan’ın hayranları ise bu haber karşısında şaşkına döndü. Bazıları çiftin yeniden barışmasını umarken, bazıları da onlara yeni aşklar bulmasını diledi.

Ece Sükan kimdir?

ece sükan kimdir

Ece Sükan’ın hayatı: Model, oyuncu ve moda editörü...

Ece Sükan, 1977 yılında Ankara’da doğan bir model, oyuncu ve moda editörüdür. Annesi Serpin Sükan eski bir tiyatrocu, babası ise inşaat mühendisi ve işadamıdır. Arslan Sükan adında 4 yaş büyük bir abisi vardır.

Ece Sükan, TED Ankara Koleji’nde okuduktan sonra ODTÜ Psikoloji bölümünden mezun olmuştur. Öğrencilik yıllarında radyo DJ’liği yapmıştır. 1998 yılında Best Model of Turkey yarışmasına katılmış ve üçüncü olmuştur. Aynı yıl profesyonel mankenliğe başlamıştır.

Ece Sükan, New York’ta Fashion Institute of Technology okulunda eğitim almış ve Marie Claire dergisinde moda editörlüğü yapmaya başlamıştır. Daha sonra Vogue Türkiye dergisinin moda danışmanlığını yapmıştır. Milano’da Trussardi’nin de moda danışmanlığını yapmaktadır.

Ece Sükan, ayrıca çeşitli dizilerde ve filmlerde oyunculuk yapmıştır. 2004 yılında Çalınan Ceset, Haziran Gecesi, 24 Saat gibi dizilerde rol almıştır. 2008 yılında Aşk Yakar dizisinde Belda karakterini canlandırmıştır. 2010 yılında Kızım Nerede dizisinde oynamıştır.

Ece Sükan, 2010 yılında Magnum gold dondurma reklamında Benicio Del Toro ile oynamıştır. Aynı yıl Carlsberg firmasının düzenlediği Hayallerimin Turu adlı yarışmaya katılmıştır. 2013 yılında Hürriyet gazetesinde Ece’nin Kadrajı adlı köşesinde yazmıştır.

Ece Sükan, 2014 yılında moda tasarımcısı Ümit Benan ile ABD’de evlenmiştir. Ancak çift 2016 yılında boşanmıştır.

Terzi dizisinin ikinci sezonunda Çağatay Ulusoy ve Berrak Tüzünataç’ın sevişme sahnesi olay oldu!

Netflix’in sevilen dizisi Terzi’nin ikinci sezonu dün yayınlandı. Dizinin yeni bölümlerinde Çağatay Ulusoy ve Berrak Tüzünataç’ın sevişme sahnesi izleyicileri şaşırttı. Eski sevgili oldukları bilinen ikilinin ateşli sahnesi sosyal medyada gündem oldu.

Berrak Tüzünataç çağatay ulusoy

Terzi dizisi; ünlü bir moda tasarımcı olan Peyami’nin hayatını anlatıyor. Peyami’nin dedesi ölünce özel gereksinimli babasına bakmak Peyami’ye kalıyor ve ailesi İstanbul’a taşınıyor. Bu sırada Terzi’in en yakın arkadaşı Dimitri de evlilik hazırlıkları yapıyor.

Peyami, en iyi dostunun müstakbel eşi için gelinlik dikmeye başlıyor. Ancak gelin adayı Esvet, istismar edildiği ilişkisinden kaçmanın yollarını arıyor. Esvet, Peyami’ye aşık oluyor ve ikili arasında tutkulu bir ilişki başlıyor.

Çağatay Ulusoy ve Berrak Tüzünataç, dizide Peyami ve Esvet karakterlerini canlandırıyorlar. İkili, yıllar önce bir süre birlikte olmuşlar ancak ayrılmışlardı. Şimdilerde ise aynı dizide rol alıyorlar.

Berrak Tüzünataç çağatay ulusoy  Netflix terzi

Dizinin ikinci sezonunda Çağatay Ulusoy ve Berrak Tüzünataç’ın sevişme sahnesi dikkat çekti. Eski sevgililerin ateşli sahnesi, izleyiciler tarafından çok konuşuldu. Sosyal medyada da çiftin sahnesi hakkında çok sayıda yorum yapıldı.

Bazı izleyiciler, çiftin gerçek hayatta da barışmasını isterken, bazıları da sahnenin gereksiz olduğunu düşündü. Bazıları ise sahnenin çok gerçekçi olduğunu ve ikilinin uyumunu övdü.

Çağatay Ulusoy ve Berrak Tüzünataç sevgili mi?

Berrak Tüzünataç çağatay ulusoy  sevgili mi

Netflix’in sevilen dizisi Terzi’nin başrol oyuncuları Çağatay Ulusoy ve Berrak Tüzünataç, aşk iddialarını yalanlasalar da, merak edilen soru şu: Çağatay Ulusoy ve Berrak Tüzünataç sevgili mi?

İkili, yıllar önce bir süre birlikte olmuşlar ancak ayrılmışlardı. Şimdilerde ise aynı dizide rol alıyorlar. Çağatay Ulusoy, ocak ayında Duygu Sarışın ile yedi yıllık ilişkisini bitirdikten sonra, rol arkadaşı Ece Sükan ile yakınlaşmıştı. Ancak bu ilişki de kısa sürdü ve ikili ayrıldı.

Berrak Tüzünataç ise, yeni sevgilisi Ali Yörenç ile şezlongta sarmaş dolaş yakalandı.

Berrak Tüzünataç

Güzel oyuncu, daha önce de Çağatay Ulusoy ile aynı şekilde görüntülenmişti.

Berrak Tüzünataç  çağatay ulusoy görüntüleri

Çağatay Ulusoy ve Berrak Tüzünataç, Terzi dizisinde Peyami ve Cemre karakterlerini canlandırıyorlar. Dizinin birçok müstehcen sahnesinin olması, Çağatay Ulusoy’un eski sevgilisi Duygu Sarışın’ı kıskançlık krizine sokmuştu.

Eski sevgililer Çağatay Ulusoy ve Berrak Tüzünataç’ı yeniden bir araya getirecek olan Terzi dizisi, sosyal medyada en çok konuşulanlar arasına girmeyi başardı . Ancak ikili, sadece iş arkadaşı olduklarını ve aralarında bir şey olmadığını söylüyorlar.

Çiftin hayranları ise bu haber karşısında farklı tepkiler gösteriyor. Bazıları çiftin gerçek hayatta da barışmasını isterken, bazıları da sahnenin gereksiz olduğunu düşünüyor. Bazıları ise sahnenin çok gerçekçi olduğunu ve ikilinin uyumunu övüyor.

Ali Yörenç kimdir?

Ali Yörenç, 1986 yılında İstanbul’da doğmuştur. Küçük yaşlardan itibaren oyunculuğa ilgi duyan Ali Yörenç, ilk oyunculuk deneyimini ise Kuzey Güney isimli dizide yaşamıştır.Ali Yörenç, bir dönem Fatmagül Fakı ve Dolunay Soysert ile birliktelik yaşamıştır. Ancak şimdilerde ise Berrak Tüzünataç ile aşk yaşıyor. Yaz başından beri birlikte olan çift, ilişkilerini sosyal medyada da ilan etmiştir.Ali Yörenç ve Berrak Tüzünataç’ın aşkları ise herkesin beğenisini kazanmıştır. Çiftin yakın çevresi, ikilinin çok mutlu olduğunu ve uyumlu bir çift olduklarını söylüyor.

Kaynak: Hatice Zeybek